Депутата-військовослужбовця з Чернігівщини оштрафували за пиятикускріншот відео

Ексочільника Прилуцького управління освіти та чинного депутата Прилуцької міськради від фракції “Батьківщина” Олександра Правосуда суд визнав винним у вчиненні адміністративного порушення. На чоловіка наклали штраф у розмірі 215 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3655 гривень.

Про це повідомляє портал "Суспільне.Новини"

Нагадаємо, на початку тижня в мережі поширилося відео з Олександром Правосудом, в якому той спав просто неба у стані алкогольного сп’яніння. При цьому чоловік був одягнений у форму ЗСУ. Як з’ясувалось пізніше, відео виявилося не фейковим.

Це у коментарі "Суспільному" підтвердив помічник командира з правової роботи військової частини, де служить депутат, Ігор Романюк. За його словами, такий інцидент дійсно мав місце 14 грудня цього року. Нетверезого діловода частини знайшли колеги по службі. За порушення дисциплінарного статуту ЗСУ та внутрішньої служби на Олександра Правосуда склали адміністративний протокол.

19 грудня справу Олександра Правосуда розглядав Черкаський районний суд. В постанові йдеться:

“Будучи військовослужбовцем, вжив алкогольні напої та виконував обов’язки військової служби в нетверезому стані на території частини. Від медичного огляду в наркологічному диспансері, куди був доставлений, відмовився. Це підтверджується висновком амбулаторної карти Черкаського обласного наркологічного диспансеру та свідками правопорушення. На судове засідання сам Правосуд не з’явився, натомість надіслав заяву про розгляд справи без його участі, вину у вчиненому правопорушенні визнає, щиро розкаюється та просить суд суворо не карати”.

Як зазначив Ігор Романюк, Олександру Правосуду оголосили і догану, позбавивши його таким чином місячної премії та надбавок. А це близько 37 тисяч гривень. Зараз чоловік перебуває в частині під постійним наглядом. Як повідомляють журналісти, телефон депутата вимкнений.

Довідково. Олександр Правосуд із 2020 року є депутатом Прилуцької міської ради від фракції “Батьківщина”. Наприкінці вересня пішов добровольцем до лав ЗСУ з посади начальника управління освіти.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW