Наступного року виплати переселенцям продовжили автоматичноВиплату допомоги на проживання для внутрішньо переміщених осіб у 2023 році продовжать автоматично.

Про це уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив у Телеграм.

З метою недопущення порушення прав ВПО на отримання відповідної грошової допомоги представниця Уповноваженого з прав громадян, постраждалих внаслідок збройної агресії проти України, Ольга Алтуніна провела нараду з представниками Міністерства соціальної політики, Міністерства реінтеграції, Пенсійного фонду, а також профільних громадських організацій.

Співрозмовники обговорили ситуацію щодо припинення виплати допомоги на проживання у разі неподання документів для її поновлення з 1 січня.

За результатами наради прийнято рішення, що з нового року буде продовжено автоматичне нарахування допомоги на проживання ВПО.

"Для отримання допомоги на проживання ВПО не потрібно буде надавати підтверджувальні документи про свій матеріальний стан, оскільки отримання зазначеної допомоги не залежить від отриманого доходу та є безстроковим", - заявили в Офісі омбудсмена.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW