Як переселенцям переадресувати виплати на зручне поштове відділенняАби переадресувати виплати для тих переселенців, котрі отримували допомогу від держави через пошту чи за місцем проживання, треба зробити декілька простих кроків. Це допоможе людям зберегти пенсії, субсидії та соціальну допомогу.

Про це повідомляє сайт 0564.ua з посиланням на інформацію, озвучену в ході брифінгу у Дніпропетровської обласної військової адміністрації. 

«Якщо людина отримувала виплати від держави на банківську картку, то зі зміною місця проживання нічого робити не треба. Пенсія, субсидія та соціальна допомога й надалі надходитиме на рахунки. Переадресацію зробити мають ті, хто отримував кошти через пошту або з листоношою», – зазначила директорка департаменту соціального захисту населення ОВА Олена Кришень.

Зробити це можна, зателефонувавши до контакт-центру Укрпошти.

Номер – 0 800 300 545.

Ще один варіант – зв’язатися з сервісним центром Пенсійного фонду за місцем перебування. 

Поясніть оператору, що через війну змінили місце проживання. Вкажіть, де до цього отримували виплати. Повідомте паспортні дані та як з вами зв’язатися. Зазначте індекс поштового відділення або адресу нового місця проживання. Туди й переадресують пенсію, субсидію чи інший вид соціальної допомоги. 

Спрямувати кошти можна й на найближче до вас відділення Ощадбанку. Для цього потрібна заява. Звернутися з нею необхідно до Пенсійного фонду або соцзахисту регіону перебування. 

Уточнюється, що нині на Дніпропетровщині зареєстровано 370 тис переселенців. Серед них майже 70 тис людей старшого віку та 17 тис тих, хто має інвалідність.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW