Четверо українських бійців з батальйону "Братство" загинули на території росіїУ Брянській області під час виконання бойового завдання загинули четверо українських воїнів із батальону “Братство”: Максим Михайлов, Юрій Горовець, Тарас Карпюк та Богдан Лягов. Відео з полеглими з “диверсійної групи” поширила російська ФСБ та росЗМІ, смерть товаришів підтверджують побратими та очільник добробату Дмитро Корчинський.

Про це повідомляється на сайті "Дзеркало тижня". 

“Якісь дуже важкі жнива в грудні. Із протилежного боку такі люди не гинуть”, – констатують українські вояки, які зараз на лінії фронту.

“Про померлих в Брянській області хлопців сказано чимало. Коротко опишу від себе – добряки, інтелігенти, побратимам готові були віддати останній шматок хліба. Обох знав близько 10 років. Когось по вулиці, когось по війні.

Смерть на чужій землі зі зброєю в руках – це про них. На відео видно кілька кілограмів вибухівки. Хлопці йшли на бойове завдання не з порожніми руками – можливо, пустити поїзд під укіс із російськими св*нями, або підірвати запаси пального. Можемо лише здогадуватись.

Геройська смерть. Лицарський подвиг”, – згадують про полеглих їх товариші.

“Росіяни заплатили страшну ціну. І так і не спіймали привидів ночей Бєлгорода і Брянська. Судячи з оприлюднених фото, диверсійна група загинула, натрапивши на мінне поле. Споряджені якісно. І екіпірування, і вибухівка, і зброя”, – пише про загиблих героїв у своєму телеграм-каналі лідер С14  та солдат ЗСУ Євген Карась.

Нагадаємо, "Братство" оголосило про набір добровольців таки в перші дні війни: "Для тих, хто готовий воювати та вмирати за найвищі цінності".

Четверо українських бійців з батальйону "Братство" загинули на території росії , фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW