Андрій Шевченко, Сергій Петраков: який наступний тренер збірної УкраїниМісія Олександра Петракова у національній команді завершена. Його угода спливає з дня на день, і питання щодо пролонгації не розглядалося на засіданні Виконкому минулого тижня. Новим головним тренером збірної України з футболу стане Сергій Ребров, який наразі очолює футбольний клуб Аль-Айн із ОАЕ.

Про це повідомив журналіст Ігор Бурбас у своєму Telegram.

За його словами, 48-річний фахівець вже погодив деталі особистого контракту з Українською асоціацією футболу.

Якщо Ребров звільниться з посади в Аль-Айні в березні, то він розпочне виконання обов’язків у національній команді. Якщо він залишиться в Еміратах до червня, то збір проведе його тренерський штаб.

Наразі клуб Реброва в Еміратах демонструє не найкращі результати. Вболівальники Аль-Айну та місцеві журналісти вимагають від керівництва клубу негайної відставки українського фахівця.

У турнірній таблиці чемпіонату ОАЕ Аль-Айн наразі йде лише сьомим після 12 турів, маючи в активі 19 очок. У минулому сезоні Ребров привів клуб до чемпіонства.

Зазначимо, що наприкінці березня 2023 року збірна України розпочне участь у кваліфікаційному відборі на чемпіонат Європи з футболу-2024, який відбудеться у Німеччині.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW