У Чернівцях водоканал мінятиме 15 м сторічної австрійської трубиВже тиждень бригада Чернівціводоканалу працює на аварійній ділянці в районі вулиці Чкалова.

Бригада Чернівціводоканалу вже тиждень працює на надскладній аварійній ділянці в районі вулиці Чкалова. Тут пролягає стара австрійська каналізація, її діаметр 300 мм. За понад сотню років експлуатації бетонна труба зносилася. Як результат, маємо вимивання пустот та постійні обвали ґрунту, - повідомив Чернівціводоканал.

Найбільша складність роботи полягає у специфіці ґрунту. Робітники водоканалу  працююють тут із сильно обводненими суглинками супіщаними. Простими словами, це дуже нестійка порода, що постійно обсипається та обвалюється. Якщо розкопувати як зазвичай – яма засиплеться сама собою. Саме тому потрібний великий котлован з пологими схилами.

Ще не підписані на наш Telegram канал? Зробіть це зараз

Далі - черга ручної праці. Каналізація пролягає ще глибше, а далі шести метрів ківш екскаватора не досягає. Тож роботи тривають.

Сьогодні, 26 грудня, планують завершити розчищення ґрунтів та вже приступити до заміни зношеної бетонної труби на нову, ПВХ. Попередньо, потрібно замінити приблизно 15 метрів. 

Читайте також:

  • Скільки води втратив Чернівціводоканал за 2022 рік
  • Поривів має стати менше - Чернівці реконструюватимуть водне господарство за німецький грант
  • Боксерки, стрінги, памперси - що витягує Чернівціводоканал з каналізації

Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber (новини Чернівців)AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW