Через ракетні удари росіян, пошкоджено більше 50 підстанцій, - ШмигальРакетними атаками росіяни пошкодили більше 50 підстанцій.

Про це заявив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв’ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Було пошкоджено більше 50 підстанцій різного класу напруги та більше 50 високовольтних ліній електропередач. Це звичайно призводить до складностей в транспортуванні електроенергії. Розв'язувати цю проблему можна лише в один спосіб – це ремонт і відновлення пошкоджених об'єктів, чим наші енергетики цілодобово героїчно і займаються. Завдяки цьому ми в середньому протягом двох діб після кожного обстрілу відновлюємо мережеву спроможність нашої системи. Це в середньому. Наприклад, в Херсоні відновлення навмисно зруйнованих високовольтних опор зайняло більше двох тижнів. Росіяни там підірвали по декілька кілометрів", - повідомив Шмигаль.

Прем'єр підкреслив, що ще до жовтня, розуміючи що такі удари можливі, зробили серйозні запаси різного електрообладнання, дротів, опор і всього іншого. "Більше того, ми домовилися з партнерами, і в Україну безперервно йде потік трансформаторів, які нам потрібні. Але є унікальне обладнання, яке, на жаль, неможливо придбати, тільки виготовлення. Це може займати місяці. Ми максимально прискорюємо цей процес, наші  енергетики іноді прилаштовують обладнання, про яке іноземні партнери говорили, що воно несумісне з нашої системою", - сказав він.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW