«Найцінніша нагорода»: полковник ЗСУ Дмитро Брижинський отримав відзнаку «Почесний громадянин Чернігова»22 грудня міський голова Чернігова Владислав Атрошенко особисто вручив полковнику ЗСУ Дмитру Брижинському відзнаку «Почесний громадянин Чернігова».

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської міської ради.

«Найцінніша нагорода»: полковник ЗСУ Дмитро Брижинський отримав відзнаку «Почесний громадянин Чернігова», фото-1

— Чернігів вам вдячний за те, що ви очолювали оборону в найтяжчий період для міста. Збройні Сили України завжди можуть покластися і на керівництво міста, і містян. Ми завжди будемо підтримувати ЗСУ. Вам величезна подяка від усіх містян і маю честь вручити таку потужну відзнаку і, відповідно, присвоїти звання "Почесний громадянин міста Чернігова, — з такими словами вручив відзнаку Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Дмитро Брижинський подякував за відзнаку і сказав, що особисто для нього ця нагорода — одна із найцінніших.

— Для мене особисто, це найцінніша нагорода після відзнаки ордена «За мужність». Я цікавлюсь історією і Чернігів — це таке потужне місто, яке у свій час на рівні з Києвом відігравало роль в нашій історії. Тому, не дуже багато людей мають цю нагороду, це серйозні такі постаті і мені приємно, що моє прізвище, прізвище моїх нащадків, буде в історії, — сказав Дмитро Брижинський.

З перших днів війни полковник ЗСУ Дмитро Брижинський своїми розпорядженнями підпорядкував собі підрозділи наявних складових сил оборони (нацгвардії, прикордонної служби, СБУ), чим не допустив дезорганізації системи управління у військовій та цивільній ланках. Гідно відбиваючи штурм окупантів, які застосували танки і важку артилерію, українські захисники, під командуванням полковника Брижинського, втримали свої позиції при обороні Чернігова та нанесли суттєві втрати противнику в особовому складі, броне- та автомобільній техніці.

Нагадаємо, що цьогоріч, 21 вересня, у День міста, рішенням сесії Чернігівської міської ради відзнаку «Почесний громадянин Чернігова» було присвоєно чотирьом військовослужбовцям, які керували обороною Чернігова під час активних бойових дій у лютому-квітні. А саме: Віктору Ніколюку, Леоніду Ході, Дмитру Брижинському та Олексію Висоцькому.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW