Житомирводоканал завершує перекладку аварійної ділянки північного магістрального трубопроводуНа початку листопада КП «Житомирводоканал» розпочав перекладку аварійної ділянки північного магістрального трубопроводу.

В результаті тривалої експлуатації без капітального ремонту водогін піддавався корозії, що призводило до вторинного забруднення води, яка транспортується мережею, та до її значних втрат.

«Реконструкція знаходиться на завершальному етапі. Роботи повинні були закінчитися до 25 грудня, але перебої з електроенергією вплинули на терміни виконання робіт, вони триватимуть до нового року.

Найбільші проблеми виникли із житловими забудовами, адже водопровідні труби проходять під житловими будинками. Ми проводили перемовини із власниками будинків, підрядна компанія зобов’язана відновити та компенсувати нанесену шкоду. Зараз виконано близько 70% робіт на трубопроводі у 450 метрів», — Роман Ілик, директор КП «Житомирводоканал.

«Близько 2-х тижнів проводимо роботи на ділянці по вулиці Короленка. Погодні умови впливають на терміни, додалися невідповідності з плановими роботами. Прокладка відбувається за тією ж схемою, що була раніше. Після свят буде проводитися промивка, гідравліка трубопроводу, через що можливе відключення води на 1-3 дні або ж зниження тиску» — Євгеній Горщук, виконроб підрядної компанії «КСМ-Груп».

На свята відключень води не буде. Перепідключення проведуть у січні, після чого містяни отримають воду кращої якості та стабільне, безаварійне водопостачання.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW