Чим прикрасити ялинку, щоб привернути в дім щастяПідготовка до новорічних свят уже в самому розпалі. Багато хто купує подарунки, продумує список страв на новорічний стіл і, звісно ж, прикрашає будинок.

Є повір'я, що іграшки на ялинкових гілках іноді відіграють ключову роль у підготовці оселі до свята, бо саме вони можуть привернути в дім усілякі блага.

Про те, як правильно прикрасити святкове дерево, щоб привернути до оселі багатство та гроші - читайте далі.

Чим прикрасити ялинку 

Раніше ялинку було заведено прикрашати тим, що є під рукою - горіхами, фруктами, рідше - цукерками. Потім на зміну таким прикрасам прийшли фабричні та рукодільні ялинкові іграшки - кулі, різні фігурки і гірлянди.

Незважаючи на те, що іграшок зараз вибір величезний, є дуже давня традиція, яка може допомогти привернути в дім благополуччя, зокрема й фінансове.

Для того, щоб бути успішним і щасливим у новому році - вставте між гілками ялинки монету. Попередньо її потрібно обернути в папір і перев'язати червоною ниткою.

Подейкують, що такий амулет відкриває в новому році шлях до реалізації давніх бажань і фінансового благополуччя. Традицій багато не буває, можливо, на вас спрацює саме ця.

Читайте також: Новий рік без них точно не обійдеться: чому мандарини - це не тільки смачно, але й надзвичайно корисноAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW