Ситуація залишається важкою: в Києві діють аварійні відключення світла22 грудня у Києві продовжують діяти екстрені відключення електроенергії, тривалість яких неможливо регламентувати.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської військової адміністрації.

Ще більше новин на нашому Telegram-каналі «Головні новини Києва – 44.ua». Долучайтесь та читайте новини, щоб завжди бути в курсі та нічого не пропустити.

Ситуація в Києві з енергопостачанням залишається важкою. Головною проблемою є не генерація, а доставка живлення споживачам. Саме через зруйновані мережі та вузли більшість киян не можуть отримати світло у свої домівки. Тому досі діють тільки аварійні відключення електроенергії, тривалість яких не можливо регламентувати, – розповів начальник КМВА Сергій Попко.

За його словами, енергетики, ремонті бригади, комунальні служби працюють цілодобово аби відновити пошкоджену енергосистему.

Потрібен час, – резюмував він.

Як ми раніше писали, місто Київ та Київська область потрапили до переліку регіонів, у яких найчастіше порушують правила відключення електроенергії.

Також повідомляли про те, що, враховуючи характер пошкоджень, є ймовірність, що протягом 2-3 тижнів кияни будуть отримувати світло лише 4-6 годин на добу.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW