У Тернополі влаштували стихійне сміттєзвалище за гаражним кооперативомПосеред білого дня у Тернополі небайдужі люди зафіксували на камеру, як  кілька чоловіків викидають мішки з цементом і битою цеглою поблизу гаражного кооперативу та залізничної колії.

Про це розповідає "Тернопіль 1".

Журналісти знайшли місце, яке вже стало стихійним смітником, і переконалася, що відходів сюди звезли чимало, а також спробували  знайти і самих зловмисників.

До слова, стихійне сміттєзвалище за гаражним кооперативом на вулиці Текстильній існує вже більше року. Сторож гаражів Петро Пестрак розповідає, що сміття вже горіло і не раз. Тоді на місце приїжджали і пожежники, і правоохоронці.

Однак на те, що саме в цьому місці недобросовісні підприємці скидають сміття, звернули увагу лише після того, як власники гаражів зняли на телефон відео і виклали його в соціальні мережі. На кадрах видно, що мішки з будівельним сміттям вивантажують і скидають з причіпу в яр.

Сторож Петро додає, що в’їзд на територію кооперативу лише за перепустками. Але каже, що часто люди їдуть до підприємців, які орендують гаражі. А перевіряти кожного він не в змозі. В кооперативі зазначають, що територія на яку скидають сміття — не їхня. А щоб загородити гаражі — потрібні кошти. Однак наразі, власники кооперативу грошей на паркан не мають. В місті про стихійне сміттєзвалище на Текстильній знають. Муніципальна інспекція вже навіть встановила одного з порушників, якого зафіксували на камеру, коли з його автомобіля викидали сміття.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW