Обсяг експорту агропродукції з портів Дунайського регіону зріс у 42 разиЗа 11 місяців 2022 року порти Дунайського регіону майже втричі наростили перевалку вантажів.

Про це повідомили у пресслужбі АМПУ.

Як свідчать фактичні дані Департаменту організації портів ДП «Адміністрація морських портів України», за 11 місяців поточного року портами Дунайського регіону (Ізмаїл, Рені, Усть-Дунайськ) було оброблено 14,5 млн. тонн вантажів. Цей показник демонструє позитивну динаміку та ріст вантажопереробки в 2,9 разів (+294%) у порівнянні з аналогічним періодом 2021 року.

У тому числі, показник вантажообіга порту Ізмаїл у 2022 році у порівнянні з аналогічним періодом 2021 року склав 7,7 млн тонн (+210,6%), Рені - 6,1 млн тонн (+508,3 %), Усть-Дунайськ - 662 тис. тонн (+1314,7%).

За обсягами перевантаження у 2022 році першу позицію у номенклатурі вантажів займають зернові. За 11 місяців поточного року обсяг експорту агропродукції (олія, хлібні) з портів Дунайського регіону склав 6,1 млн. тонн, що перевищує показник за аналогічний період 2021 року в 42 рази.

З початку року експорт агропродукції (хлібні, олія) в українських дунайських портах складає близько 24 відсотків від загального обсягу морських портів України, коментує Олексій Востріков, керівник ДП «АМПУ».

Після російської агресії в Україні та припинення діяльності українських морських портів Азовського басейну, блокади Чорноморських портів, більшість транспортно-експедиторських компаній переорієнтували логістичні напрямки на порти Дунайського регіону. Сьогодні більшість флоту прямує до українських портів на Дунаї та у зворотному напрямку з використанням українського суднового ходу Дунай-Чорне море.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW