Головнокомандувач ЗСУ закликав Президента підписати закон про посилення покарання за відмову виконувати наказиГоловнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний підтримав посилення відповідальності військовослужбовців за самовільне залишення військової частини чи місця служби, дезертирство, самовільне залишення поля бою або відмову діяти зброєю.

Як сказав головнокомандувач українських Збройних сил у своєму відеозверненні, часто втрачені позиції доводиться повертати штурмовими діями дуже дорогою ціною.

- В умовах війни потрібні швидкі дієві рішення. Чи існує загроза посилення безкарності командирів? Ні, командири так само несуть повну юридичну відповідальність за свої дії чи бездіяльність. І я повністю довіряю своїм підлеглим. Чи визнаю я наявність проблем, що призводять до самовільного залишення позицій? Так, і працюю над їх усуненням. І проведені успішні операції щодо звільнення територій нашої держави є тому підтвердженням. Чи нормально, що ми дискутуємо на такі чутливі теми публічно? Так, ми в демократичній державі. Але рівно до тих пір, поки це не шкодить нам вигравати війну. Тому я закликаю всіх поставити крапку в цій дискусії. І разом наближати Перемогу, - сказав Залужний.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW