"Це розробки наших волонтерів: Кім спростував фейки рашистів про ніби-то застосування ядерної зброї українськими захисниками на КінбурніРосійські терористи у різних пабліках пишуть про ніби-то застосування ядерної тактичної зброї зі сторони українських військових на Кінбурнській косі. 

Голова Миколаївської ОВА Віталій Кім спростував такі заяви окупантів під час ефіру на телеканалі "Еспресо.ТВ", передає кореспондент 0512.ua, та пояснив, що мова йде про 9-ти кілограмовий термобаричний боєприпас, допрацьований нашими захисниками. 

- Це дійсно смішно. Це 9-ти кілограмовий термобаричний боєприпас, допрацьований. Це звичайний боєприпас, яким працьовують військові. Але росіяни не очікували, що це буде з дрона така вага і на таку відстань, тому вони таку паніку і підняли. Бо, з огляду на відео, виглядає доволі серйозно. Насправді це розробки наших волонтерів, які дещо допрацювали. Зараз ми доробимо пару таких штук – вони поїдуть на Бахмут, а декілька будуть працювати в нашій смузі,- розповів Кім. 

"Це розробки наших волонтерів: Кім спростував фейки рашистів про ніби-то застосування ядерної зброї українськими захисниками на Кінбурні, фото-1

Здійснено за підтримки Асоціації "Незалежні регіональні видавці України" в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерівAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW