У Сумах контролюватимуть джерела живлення світлових вивісокОчільник громади Сумської міської ТГ доручив відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів контролювати роботу рекламних вивісок та інших конструкцій в умовах загальної економії енергоресурсів.

Він зазначив: наразі у громаді спостерігається дефіцит електроенергії, а також діє режим світломаскування. Відтак, світлові вивіски повинні працювати з дотриманням цієї вимоги та виключно від альтернативних джерел живлення. Посадовець звернув увагу на один із магазинів у середмісті, фасад якого цілодобово яскраво освітлений, й доручив перевірити, яким шляхом це відбувається.

Заступник начальника відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Галина ДАЦЕНКО повідомила, що раніше за скаргою цей об’єкт перевіряли як працівники підрозділу, так і поліція, але власники закладу на зауваження не відреагували, тож потрібно застосовувати відповідні важелі впливу.

Олександр Лисенко запропонував підготувати проєкт рішення виконавчого комітету, яке сприятиме врегулюванню проблемного питання.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW