"Відновлення електропостачання може зайняти більше часу, ніж раніше", - голова правління НЕК "Укренерго", - ВІДЕОПротягом всієї ракетної атаки росіян «Укренерго» повністю контролювало ситуацію, незважаючи на пошкодження, яких, на жаль, досить багато. Триває відновлення нормальної роботи енергосистеми.

Про це в вечірньому ефірі телемарафону «Єдині новини» говорив голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький.

«Ми відновлюємось у нормальному темпі, і ніяких катастрофічних наслідків сьогоднішня атака мати не буде. Наразі йде підключення споживачів на сході України, досить складна ситуація на лівому березі Києва. Тут через мережеву специфіку є проблеми із заживленням споживачів. Працюємо над усуненням цих проблем. Думаю, що завтра ситуація покращиться», - сказав Володимир Кудрицький.

Як повідомлялось раніше, 16 грудня ворог знову завдав масований ракетний удар по енергетичній інфраструктурі України. За оцінками військових, на наші енергооб’єкти летіло близько 70 ракет. Це вже 9 цілеспрямована терористична ракетна атака росії на енергосистему України. 

Основною ціллю знов стали магістральні мережі та об’єкти генерації. В результаті  обстрілів в системі суттєво збільшився дефіцит електроенергії, який і до цього був значним. 

Найбільших уражень зазнали північний, південний, і центральний регіони.  Там, де це зараз можливо, ремонтні бригади вже оцінюють обсяг пошкоджень та розпочинають ремонтно-аварійні роботи.

Енергетики тримають ситуацію під контролем. Попри всі пошкодження та завдяки професійній роботі енергетиків в енергосистемі зберігається стабільна частота 50 Гц,  працюємо синхронно з європейською континентальною мережею.

Режим надзвичайної ситуації введено тільки для учасників ринку електроенергії, відповідно до вимог “Правил ринку електроенергії”.  Він стосується виключно ринкових операцій. 

Наразі по всій території України діє режим аварійних відключень. Зважаючи на те, що це вже 9 хвиля ракетних ударів по енергетичних об’єктах, відновлення електропостачання може зайняти більше часу, ніж раніше.  Пріоритетно електроенергія буде подаватись на об’єкти критичної інфраструктури: лікарні, водоканали, об’єкти теплопостачання,  очисні споруди.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW