Бахмут став ще одним символом незламності України – Україна в ОБСЄСьогодні ще одним символом незламності України став Бахмут.

росія намагається зрівняти з землею місто, пожертвувавши тисячами своїх солдатів, щоб з серпня захопити кілька кілометрів навколо міста.

Про це заявив постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євгеній Цимбалюк у четвер на засіданні Постійної ради ОБСЄ.

"Попри те, що нібито триденна військова кампанія проти Української держави вже перетворилася на стратегічну поразку та банкрутство російського режиму, москва не полишає сподівань переломити хід війни. Тривають обстріли нещодавно звільнених територій Херсонської області. Під постійним вогнем перебувають прикордонні райони Сумської та Чернігівської областей", - зазначив у своєму виступі український посол.

Він додав, що ключовою "гарячою точкою" залишаються Донецька та Луганська області на сході України.

"Сьогодні Бахмут став ще одним символом незламності України, на тлі намагань росії зрівняти місто з землею. Але питання в тому – заради чого? кремль пожертвував тисячами своїх солдатів лише для того, щоб з серпня захопити кілька кілометрів навколо Бахмута. Кілька кілометрів, які не мають ні тактичного, ні стратегічного значення для всієї військової кампанії", - повідомив Цимбалюк.

Вам також буде цікаво:

  • Мешканців Донеччини попереджають про погіршення погодних умов
  • Краматорськ, Святогірськ, Дробишево, Лиман, - фотограф показав, як виглядають прифронтові міста
  • Працював у Слов’янську, Бахмуті, Авдіївці. Енергетик розповів, як на Донеччині відновлює світло

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW