У Покровську спостерігається ріст захворюваності на гострі респіраторні захворюванняУ Покровську спостерігається ріст захворюваності на гострі респіраторні захворювання за минулий тиждень, а ось рівень виявлених випадків коронавірусної інфекції наразі низький. Про це повідомляє прес-служба Покровської МВА.

Щодня лікарі Центру первинної медико-санітарної допомоги фіксують по 25 випадків захворюваності на ГРВІ як серед дітей, так і серед дорослого населення. 

Як розповіла медична директорка ЦПМСД Світлана Васіна, усього за минулий тиждень було виявлено 65 підтверджених діагнозів на ГРВІ. В той самий час, рівень захворюваності на COVID зменшується – лише 15 випадків за тиждень.  

«При перших симптомах нездужання закликаємо місцевих мешканців звертатись до сімейного лікаря та не нехтувати профілактичними порадами: дотримуватись маскового режиму, провітрювати приміщення та пити достатню кількість рідини. Особливу увагу треба приділити вітамінізації. У зимовий період організм особливо потребує корисних речовин, вітамінів», - зауважила Світлана Васіна.

У Покровську спостерігається ріст захворюваності на гострі респіраторні захворювання , фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW