"Люди повертаються": у Миколаєві сьогодні проживає вже більше половини людейДо Миколаєва почали повертатися люди, які раніше тимчасово покидали місто через війну.

Як повідомив мер міста Олександр Сєнкевич в ефірі національного телемарафону, передає кореспондент 0512.ua, у місті наразі проживає 250 – 260 тисяч людей. Ця цифра зросла, адже на початку війни і ще декілька місяців тому у місті проживало до 220 тисяч громадян.

- Ми вийшли на показники зі збору побутового сміття і переробки рідких відходів (каналізації) до військового рівня – до половини. Тобто це означає, що якщо відключити наші підприємства, то вже більше половини людей проживає у місті. Тобто десь 250 – 260 тисяч зараз у Миколаєві. І це помітно по кількості автомобілів. Якщо ще два місяці назад у Миколаєві можна було спостерігати порожні вулиці, то зараз вже автомобілі чи не затори створюють у місті,- розповів Сєнкевич. 

"Люди повертаються": у Миколаєві сьогодні проживає вже більше половини людей, фото-1

Здійснено за підтримки Асоціації "Незалежні регіональні видавці України" в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерівAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW