ДСНС оголосила гідрологічне штормове попередження в ЗакарпаттіОфіційні стрінки ДСНС в Закарпатті попереджають:

“За інформацією Закарпатського гідрометеоцентру, в верхів’ях річок центральної та західної частини області, протягом першої половини дня, очікується завершення формування максимальних рівнів з підвищенням на 20-30 см, над рівнями на 8 год. Вихід води заплаву р.Уж-м.Ужгород, утримання води на заплаві р.Латориця-м.Мукачево, р.Стара-с.Зняцево, р.Тур’я-с.Сімер (рівень небезпеки жовтий).

На р.Тиса вдень дня 11 грудня відновляться підвищення рівнів на 0.5-1.0 м, в межах корінних берегів. Протягом 11-12 грудня в нижній течії р.Боржава утримається вода на заплаві з підтоленням сільгоспугідь сіл. Заріччя, Сільце, Камянське, В.Ком’яти, Боржавське, Луково, Білки, Хмельник, Пушкіно, Оросієво, Квасово, автодороги Шаланки – В.Комяти. Орієнтовний максимальний рівень р.Боржава-с.В.Ремети 610-630 см, 12 грудня (рівень небезпеки помаранчевий).

Протягом 11-12 грудня на р.Латориця та р.Тиса, в районі м.Чоп буде відбуватися добігання паводкової хвилі з верхів’їв відповідно на 2.0-2.5 та 4.0-4.0 м, з виходом води на заплаву (рівень небезпеки жовтий)”, – йдеться у дописі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW