Гороскоп на тиждень 12-18 грудня: Тільцям – випробування, Дівам – приємні сюрпризи, Рибам – здійснення мрійПопереджений – значить озброєний! Вже завтра розпочнеться черговий тиждень, зі своїми складнощами, успіхами та переживаннями. На всіх нас чекають різні події як успішні, так і не дуже. Але все це складові життя, без яких неможливо.

Тож пропонуємо Вам ознайомитись із гороскопом для всіх знаків на 12-18 грудня:

Гороскоп на тиждень з 12-18 грудня: ОВЕН (21 березня – 20 квітня)

Тиждень пробудження i перетворення. Овни можуть розкрити свої творчi таланти i блиснути артистичнiстю. Хороший тиждень для заняття спортом, фiзичних вправ, спiлкування, укладення шлюбу, зачаття. У багатьох Овнiв з`являться плани на кiнець року, якi значно полiпшать їхнiй добробут. Дiловi люди вдало проведуть зустрiчi i переговори.
Сприятливi днi: 15, 17; несприятливi: 12.

Гороскоп на тиждень з 12-18 грудня: ТЕЛЕЦЬ (21 квітня – 21 травня)

Тиждень провокацiй i випробувань. Доля знов може випробовувати Тiльцiв на пихатiсть, уважнiсть до оточуючих. У сiм`ях Тiльцiв можлива незадоволенiсть їхньою поведiнкою. Причиною цього послужить їхня черствiсть, зайнятiсть. Тиждень проходить пiд знаком невiрностi, обману, помилкових обiцянок. Можливо, обставини спокушатимуть Тiльцiв i всiляко спонукатимуть їх до дiй.
Сприятливi днi: 15; несприятливi: 16.

Гороскоп на тиждень з 12-18 грудня: БЛИЗНЮКИ (22 травня – 21 червня)

Тиждень накопичення iнформацiї, перемоги над своїми негативними якостями, отримання внутрiшньої волi. Близнюки будуть рухомi i м`якi в характерi i почуттях, як стихiя Повiтря, до якої вони належать. Сприятливий перiод для розширення спiлкування. Вiрогiднi новi знайомства або вiдновлення старих зв`язкiв. Ви дотримуватиметеся традицiйних поглядiв i будете намагатися особливо не видiлятися iз загальної маси.
Сприятливi днi: 12, 13; несприятливi: немає.

Гороскоп на тиждень з 12-18 грудня: РАК (22 червня – 22 липня)

Ймовiрне осяяння новими планами, iдеями. Але реалiзувати цi плани можна буде лише до кiнця тижня. Цiлком можливий прийом гостей. Ви можете принести багато приємних хвилин своїм близьким. Можлива тимчасова незадоволенiсть собою, роботою i навiть коханою людиною. Раки, фанатично вiдданi якiй-небудь iдеї, будуть не здатнi реально оцiнити виниклу неоднозначну ситуацiю. Вся їхня дiяльнiсть може виявитися помилковою.
Сприятливi днi: 17, 18; несприятливi: 15.

Гороскоп на тиждень з 12-18 грудня: ЛЕВ (23 липня – 22 серпня)

Не виключенi несподiванi повороти долi. Ймовiрно, високий життєвий потенцiал примусить дуже ледачих Левiв-чоловiкiв проявити максимальну активнiсть i працездатнiсть. Тиждень проходить пiд знаком невiрностi, наклепу. У другiй половинi тижня турботи постiйно нагадуватимуть про себе i вимагатимуть уваги.
Сприятливi днi: 14; несприятливi: 16.

Гороскоп на тиждень з 12-18 грудня: ДІВА (23 серпня – 23 вересня)

Можливо, вам вдасться реалiзувати задумане або зiбрати матерiальнi плоди своєї напруженої дiяльностi. Велика вiрогiднiсть несподiваних доходiв, подарункiв, сюрпризiв. Сприятливий тиждень. Переконанiсть в своїй правотi i переконливiсть в доводах можуть привести до успiху в будь-якiй справi.
Сприятливi днi: 12, 17; несприятливi: 18.

Гороскоп на тиждень з 12-18 грудня: ТЕРЕЗИ (24 вересня – 23 жовтня)

Життєвий потенцiал знаходиться на низькому рiвнi. Вам доведеться бiльше, нiж звичайно, займатися сiмейними i побутовими проблемами. Можливо, що всi починання будуть приреченi на провал, а надiям не судиться здiйснитись. Це може призвести до зривiв i втрати iнтересу до сiмейних цiнностей. Можлива легка депресiя, яка зараз невчасна. Можливо, ви побачите несумiрнiсть ваших проблем з трагедiями оточуючих вас людей.
Сприятливi днi: 13; несприятливi: 15.

Гороскоп на тиждень з 12-18 грудня: СКОРПІОН (24 жовтня – 21 листопада)

Успiх забезпечений тiльки тим Скорпiонам, якi упевненi в собi i в своїх переконаннях. Врiвноваженiсть i скромнiсть Скорпiонiв можуть значно пiдвищити їхнiй авторитет, полiпшити матерiальне становище, налагодити i укрiпити вiдносини з близькими. Багатьох Скорпiонiв чекає спокiйний i гармонiйний тиждень. Вони отримають можливiсть благополучно перервати низку проблем.
Сприятливi днi: 14, 16; несприятливi: 15.

Гороскоп на тиждень з 12-18 грудня: СТРІЛЕЦЬ (22 листопада – 21 грудня)

Не виключено, що у Стрiльцiв з`являться новi перспективнi плани. Можливо, що їхнє особисте життя дивовижним чином переплететься з професiйною дiяльнiстю. Це спричинить за собою певнi змiни в становищi багатьох представникiв цього знаку. Зiрки попереджають Стрiльцiв-чоловiкiв про можливiсть фiнансових втрат. Вiрогiднi ускладнення у вiдносинах з найближчими людьми на грунтi виниклих неприємностей.
Сприятливi днi: 12; несприятливi: 16.

Гороскоп на тиждень з 12-18 грудня: КОЗЕРІГ (22 грудня – 20 січня)

Тиждень припускає завершення справ, пiдбиття пiдсумкiв, очiкування змiн в життi. Можливо, у Козерогiв з`явиться бажання що-небудь змiнити, але це бажання сперечатиметься зi страхом змiн. Суперечностi сприйняття того, що вiдбувається, свiдомiстю i пiдсвiдомiстю ускладнять самооцiнку, оцiнку подiй i поведiнки оточуючих. Тиждень не зовсiм вдалий для дiлових контактiв.
Сприятливi днi: 17, 18; несприятливi: 13.

Гороскоп на тиждень з 12-18 грудня: ВОДОЛІЙ (21 січня – 18 лютого)

Можливо, з`явиться бажання з ким-небудь подiлитися враженнями i обговорити свої проблеми. Успiх супроводжуватиме тих, хто самостiйно розробив, осмислив i тiльки потiм реалiзував план дiй. Сприятливий тиждень для повноцiнного вiдпочинку, розваг, зачаття. Ймовiрне повернення старих боргiв. Пiдйом енергетичного потенцiалу може сприяти позитивним змiнам у життi.
Сприятливi днi: 14, 16; несприятливi: немає.

Гороскоп на тиждень з 12-18 грудня: РИБИ (19 лютого – 20 березня)

Риб чекає хороший тиждень в усiх вiдношеннях. Сприятливо починати будь-яку справу. Зростання вашого добробуту може вiдбутися лише в тому випадку, якщо ви володiтимете грошима, а не вони вами. Сприятливий тиждень для реалiзацiї планiв i бажань, поїздок i подорожей, переїзду на нове мiсце. Ймовiрно, що давнi мрiї багатьох Риб здiйсняться.
Сприятливi днi: 12, 17; несприятливi: немає.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW