"Жахливий снігопад накриє це місто із 30-градусним морозом, лютий холод суне у один з регіонів": синоптики про погодуСиноптики застерігають українців від того, аби розслаблятися через тимчасове потепління, адже попереду сунуть люті морози. Одна з українських міст зіткнеться зі справжнім викликом прямо на  Новий рік. Температура у цей час може впасти аж до -31 градуса морозу.

Як інформує "24", особливо сильно не пощастить Києву. Тут 23 грудня стовпчики термометрів вдень покажуть -2 градуси, а вже наступного дня – -8 градусів.

При цьому нічна температура становитиме -13 градусів. Далі температура падатиме до -10, -12 градусів, ночами – до -16 градусів.

Вдень 31 грудня стовпчики термометрів опустяться до -21 градуса, а у новорічну ніч синоптики прогнозують -31 градус.

Вдень 1 січня температура повітря буде ще холоднішою – -26 градусів.

Сніг на Новий рік не падатиме, однак на поверхні землі лежатиме. Адже впродовж 2 тижнів до Нового року сніжитиме кожен день.

Загалом 31 грудня – 1 січня небо буде не похмурим, а ясним.

Такі люті морози не триватимуть довго. Вони накриють Київ лише на Новий рік. 3 січня температура підійметься до -10 градусів вдень, а вже наступного дня стовпчики термометрів коливатимуться біля позначки у 0 градусів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW