Близько 50% енергоінфраструктури України значно пошкоджено, частину знищено, - КубраковБлизько половини критичної електроенергетичної інфраструктури в Україні "значно пошкоджено" внаслідок обстрілів РФ. Деякі об’єкти були повністю зруйновані.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву віцепрем’єр-міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександра Кубракова в коментарі CNN.

"Близько 50% критичної електроенергетичної інфраструктури України було значно пошкоджено, а деяка була повністю зруйновна", - заявив Кубраков.

Україна використовувала "великі мішки з піском" для захисту обʼєктів, додав він.

Як зазначає видання, у щоденному звіті про енергетичну ситуацію по всій країні "Укренерго" стверджувало, що ситуація "залишається складною, але контрольованою".

Однак у компанії визнали, що "всі теплові та гідроелектростанції частково пошкоджені" а окупована Запорізька АЕС "не постачає електроенергію в мережу".

У компанії зазначили, що у вихідні не відбудеться "значного покращення" щодо відновлення електропостачання по всій країні. Російські обстріли та ракетні удари продовжують впливати на енергетичну інфраструктуру України, додають в CNN.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW