"Українці замерзнуть" - як пропаганда намагається деморалізувати наше суспільствоПропагандистські джерела інформації намагаються деморалізувати українців.

Це проявляється у поширенні негативних і панічних настроїв через усі доступні канали зв’язку, зокрема - телеграм канали.

Так, в інформаційному полі побільшало таких тез: "Цієї зими українці замерзатимуть", "росіяни зруйнують всі електростанції", "Україна приречена". 

Українцям хочуть довести, що їх ніхто не захистить від ракетного терору і цієї зими вся країна буде сидіти без світла, тепла і комунікацій. В Україні, за думкою пропаганди, настане гуманітарна катастрофа, збільшиться рівень злочинності.

Проте, Україні є що протиставити цим пропагандистським тезам. По-перше, ефективність ППО за останній час суттєво зросла і значний відсоток ракет просто не досягають своїх цілей. Наприклад, під час масованого обстрілу 5 грудня українці збили 85% ракет. 

По-друге, енергетики оперативно працюють над ремонтом мереж і підтримують її в робочому стані шляхом балансування. 

По-третє, навіть обмеження вуличної мережі не вплинуло на зріст злочинності. 

Головна мета подібних інформаційних кампаній - поширити серед українців зневіру та підштовхнути нас до поступок. Тож, фільтруйте своє інформаційне поле і не піддавайтесь паніці. 

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW