Компанія "Київстар" анонсує підвищення тарифівЩе до кінця року окремі пакети "Київстару" зростуть в ціні.

Про це в інтерв’ю УНІАН повідомив президент мобільного оператора "Київстар" Олександр Комаров.

"У грудні ми плануємо переглянути деякі архівні тарифи, якими наразі користується близько 20% абонентів. Це тарифні плани, де абонплата не змінювалась більше 2 років. Але зараз ми змушені йти на такий крок. Одразу попереджу, що драматичного збільшення абонплати не буде і абоненти отримають більше хвилин та мегабайтів інтернету в своєму тарифі.

На жаль, оператори змушені переглянути свої комерційні пропозиції. По-перше, витрати на обслуговування мереж суттєво зростають. Наприклад, капітальні витрати "Київстару" за 9 місяців 2022 року збільшились на майже 30% порівняно з довоєнним часом - до 3,5 мільярдів гривень.

Більша частина цих витрат спрямована на відбудову того, що було зруйновано війною. Ми продовжуємо будувати і відбудовувати мережу.

Також свій вплив має і загальна економічна ситуація в країні. Враховуючи загальний рівень інфляції (понад 20% за 10 місяців), зростання курсу валют (більше 30%), збільшення вартості палива (на понад 70% для дизельного палива) та електроенергії для підприємств (більше 20% за кіловатт-годину вище звичних цін) – витрати на забезпечення зв’язку будуть зростати.

"Київстар" від початку року не підвищував тарифи. Більш того, ми надали абонентам безкоштовних послуг і бонусів на суму 577 мільйони гривень. На деокупованих територіях ми продовжуємо надавати пакети безкоштовних послуг.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW