Оренда житла в Одесі: варіанти від 3 до 5 тисяч гривеньСайт 048.ua підібрав п’ять квартир, які можна довгостроково орендувати у різних районах міста.

Ми виділили варіанти, вартість проживання в яких варіюється від 3000 до 5000 гривень на місяць.

Зазначимо, що ця добірка не є рекламою або топом, а всі квартири були знайдені випадковим чином на сайті з безкоштовними оголошеннями OLX, посилання, на який пошуковик Google видає серед перших за запитом "зняти квартиру в Одесі довгостроково".

Квартира на Інглезі

Вартість оренди: 3 000 гривень за місяць

Оренда житла в Одесі: варіанти від 3 до 5 тисяч гривень, фото-1

Квартира розташована останньому поверсі п’ятиповерхового будинку. Загальна площа 32 квадратних метри. Площа кухні 8 кв. Є балкон. Санвузол суміжний. Ремонт та меблі застарілі, але стан житловий. Є необхідна побутова техніка та меблі. Одна кімната. У районі, де знаходиться житло, добре розвинена інфраструктура.

Двокімнатна квартира на Інглезі

Вартість оренди: 4 000 гривень на місяць

Оренда житла в Одесі: варіанти від 3 до 5 тисяч гривень, фото-2

Квартира розташована третьому поверсі дев’ятиповерхового будинку. Загальна площа 50 квадратних метрів. Площа кухні 8 кв. Є балкон. Санвузол роздільний. Централізоване опалення. Ремонт та меблі, як і у попередньому варіанті, застарілі, але стан житловий. У цій квартирі також є необхідна побутова техніка та меблі. Дві кімнати. У районі, де знаходиться житло, добре розвинена інфраструктура.

Квартира на Черьомушках

Вартість оренди: 4 500 гривень на місяць

Оренда житла в Одесі: варіанти від 3 до 5 тисяч гривень, фото-3

Квартира розташована на останньому поверсі п’ятиповерхового будинку. Загальна площа 34 квадратних метри. Кухня займає 6,5 кв. Одна прохідна кімната. Є балкон. Централізоване опалення. Стан хороший. Є всі необхідні меблі та побутова техніки. У цьому районі чудово розвинена інфраструктура.

Квартира біля ринку «Успєх»

Вартість оренди: 5 000 гривень на місяць

Оренда житла в Одесі: варіанти від 3 до 5 тисяч гривень, фото-4

Квартира розташована на першому поверсі п’ятиповерхового будинку. Загальна площа дорівнює 48 квадратним метрам. Кухня займає 8 кв. Дві кімнати. Санвузол суміжний. Стан житла нормальний. Є необхідні меблі та побутова техніка. Централізоване опалення. У цьому районі нормально розвинена інфраструктура.

Окремо варто зазначити, що власник не проти домашніх тварин.

Квартира на селищі Котовського

Вартість оренди: 5 000 гривень на місяць.

Оренда житла в Одесі: варіанти від 3 до 5 тисяч гривень, фото-5

Квартира розташована на другому поверсі шістнадцятиповерхового будинку. Загальна площа 42 квадратних метри. Кухня займає 9 кв. Одна кімната. Є балкон. Санвузол роздільний. Централізоване опалення. Цікавий косметичний ремонт. Є всі необхідні меблі та побутова техніки. У цьому районі нормально розвинена інфраструктура.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW