За зрубану ялинку мешканці Тернопільської області можуть заплатити до 7 тисяч гривень штрафуНа Тернопільщині у природному заповіднику "Медобори" створили спеціальні рейдові бригади, які здійснюватимуть патрулювання. В грудні та січні розмір відшкодування за незаконну вирубку хвойних дерев для територій та об’єктів природно-заповідного фонду збільшується у декілька разів.

Про це повідомили у заповіднику.

"За незаконне вирубування, видалення або пошкодження до ступеня припинення росту молодих хвойних та вічнозелених дерев (віком до 41 року) в грудні-січні місяці розмір відшкодування для територій та об’єктів природно-заповідного фонду обчислюється сумою збільшеною в три рази",- йдеться в повідомленні.

Також, додатково проводиться індексація такс для обчислення розміру шкоди, яка збільшує розмір відшкодування у десять раз. За незаконно зрубане або пошкоджене до ступеня припинення росту хвойне дерево згідно такс розмір шкоди орієнтовно становить від 7 тис. грн. А також передбачена кримінальна відповідальність згідно статті 246 Кримінального кодексу України.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW