Внаслідок мінометного обстрілу загинув головний сержант, голова Івано-Франківського "Пласту" Назар ЛугарєвНа Запоріжжі внаслідок мінометного обстрілу загинув головний сержант, голова Івано-Франківського "Пласту" Назар Лугарєв. Захисник служив у 78 батальйоні 102 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ Івано-Франківщини. Про смерть воїна повідомили на Facebok-сторінці "Пласту", пише Суспільне.

Назар вступив в організацію у 2005 році. Хлопець належав до гуртка "Торнадо" юнацького куреня ч. 79 імені В'ячеслава Липинського. У старшопластунстві був виховником куреня "Лісові Чорти". Також навчався на політології у Прикарпатському університеті імені Василя Стефаника.

"У виші виборов стипендію на навчання. А його конкурсна робота була про "Національну скаутську організацію "Пласт" у процесі державотворення в Україні". Він організовував десятки пластових подій, таборів, вишколів. Був головою "Пласту" в Івано-Франківську з 2018 року і аж до загибелі", — йдеться у дописі.

З 2013 року, після строкової служби, Назар Лугарєв служив за контрактом. Пізніше брав участь у бойових діях на сході України, був ветераном АТО.

Внаслідок мінометного обстрілу загинув головний сержант, голова Івано-Франківського "Пласту" Назар Лугарєв, фото-1

"Будучи в резерві, з початку повномасштабного вторгнення пластун знову став на захист країни. Він брав участь у боях в Запорізькій області як головний сержант 1 стрілецького взводу 2 стрілецької роти 78 окремого батальйону 102 окремої бригади тероборони імені полковника Дмитра Вітовського", — повідомляють в організації.

Військовий загинув із двома побратимами зі своєї роти під час виконання бойового завдання поблизу міста Гуляйполе Запорізької області. У нього залишилися дружина Мар’яна та син Данило.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW