В Київській та Одеській областях цілодобово тривають аварійно-відновлювальні роботиСтаном на 11:00 8 грудня через пошкодження під час ракетних ударів електростанцій та високовольтної мережі, в системі зберігається значний дефіцит електроенергії. Найскладніша ситуація спостерігається на сході. В Київській та Одеській областях триває цілодобова робота з відновлення мережі.

Про це повідомили в НЕК "Укренерго". 

Ситуацію з відновленням енергосистеми ускладнюють погодні умови. В багатьох регіонах на заході країни мороз, дощ зі снігом та сильні пориви вітру спричиняють обледеніння проводів та їх пошкодження.

Але найскладніша ситуація зберігається в східному регіоні – ввечері ворог знову піддав масованому артилерійському обстрілу кілька районів. Там, де дозволяє ситуація, проводиться обстеження стану електромереж. Після отримання допуску від військових будуть розпочаті ремонтні роботи.

Цілодобово тривають аварійно-відновлювальні роботи в Київській та Одеській областях. В Одесі триває процес заживлення побутових споживачів за резервними схемами.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW