У Вінниці засудили двох шанувальників «русского міра»Вінницький міський суд визнав винним двох прибічників «русского міру». Чоловік та жінка пропагували російську агресію і за це отримали покарання у вигляді позбавлення волі на 3 та 5 років.

Про це повідомили в СБУ у Вінницькій області.

У першому випадку, до 3 років позбавлення волі отримала 54-річна вінничанка. За даними слідства, вона – працівниця одного із вінницьких вищих навчальних закладів відкрито проводила проросійську пропаганду на своїй особистій сторінці у забороненій соціальній мережі.

Вона була активним учасником багатьох антиукраїнських груп та пабліків, власноручно відшукувала у них матеріали, публікувала та поширювала їх на своїй сторінці.

Слідством встановлено, що протягом кількох місяців, у тому числі з початком військової агресії, вона активно виправдовувала збройну агресію росії проти України.

Ініційована СБУ судово-лінгвістична експертиза підтвердила протиправний характер дій фігурантки.

У Вінниці засудили двох шанувальників «русского міра», фото-1

Також 5 років позбавлення волі отримав 51-річний вінничанин, прибічник російської збройної агресії проти України.

Як встановили слідчі органів безпеки, чоловік через свої дописи у забороненій соціальній мережі відкрито закликав до ведення агресивної війни російською федерацією проти України. Був стійким прихильником відродження комуністичного тоталітарного режиму.

Зловмисник публічно зневажав тих, хто стає на захист України у лавах ЗСУ, висловлював співчуття великим втратам у живій силі країни-агресора, закликав росіян з великою інтенсивністю чинити фізичне насилля над українцями.

Слідчі СБУ задокументували дії фігуранта кримінального провадження із поширення символіки комуністичного тоталітарного режиму, виправдовування збройного конфлікту та публічних закликів до агресивної війни на території України.

У Вінниці засудили двох шанувальників «русского міра», фото-2

Вінницьким міським судом їх визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України), ст. 436 (публічні заклики до агресивної війни), ч. 1 ст. 436-1 (поширення, а також публічне використання символіки комуністичного тоталітарного режиму) та призначено покарання у вигляді 3 та 5 років позбавлення волі відповідно.

Вінницьким апеляційним судом залишено в силі рішення суду першої інстанції. Тож вироки суду набули законної сили і шанувальники рашистської навали отримали реальні терміни ув’язнення.

Заходи із викриття та документування злочинної діяльності проводили співробітники СБУ у Вінницькій області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Джерело: https://www.vinnitsa.info/AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW