Сили ППО відпрацювали на повну: підсумки чергової ворожої ракетної атакиТриває двісті вісімдесят п’ята доба російського широкомасштабного вторгнення. Україна пережила восьму масовану ракетну атаку країни-терориста. Вже відомо про влучання по обʼєктах енергетичної інфраструктури й повʼязані з цим аварійні відключення світла, а найгірше, що вже є інформація про загиблих. Не дивлячись на це, вже відомо про відміну роботу військових, передає редакція. 

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль прокоментував масовану ракетну атаку: "Терористична країна росія спробувала знову реалізувати свій злочинний план — занурити Україну в темряву та холод. Завдяки героїчним ЗСУ та силам ППО ворогу вкотре не вдалося задумане".

Енергетична система країни функціонує та залишається цілісною. Були влучання в енергоооб’єкти у Київській, Вінницькій, Одеській областях. У деяких регіонах вимушено застосовано екстрені відключення для збалансування системи й уникнення аварій. Рятувальники вже працюють над ліквідацією наслідків атаки, аби повернути світло в кожну домівку.

Черговий масований ракетний удар росія завдала в річницю підписання Будапештського меморандуму. Демонструють світові, який із них «надійний» гарант безпеки. Тож покладаємося на Збройні Сили України та наших рятувальників. 

У районі повітряного простору Києва зафіксували 10 ракет. Попередньо, 9 з них знищили сили ППО, повідомили у КМВА.

Також до 10 ракет збили на Полтавщині, зазначив очільник ОВА.

Ще 15 ворожих ракет збили захисники з повітряного командування «Схід» на Дніпропетровщині, додав очільник ОВА.

Про вдалу роботу сил ППО повідомив і президент Володимир Зеленський. За його словами, більшість ракет було збито.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW