"Обуренню немає меж": спочатку в місті вкрали кущі троянд, а тепер повністю знищили алею сакурАлею сакур, яка мала стати окрасою вулиці Бандери, понищили невідомі у Заліщиках.

Про це інформує міська рада.

"І знову обуренню немає меж! Цієї ночі, в районі АТБ, по вул. С. Бандери в черговий раз вчинений акт вандалізму з особливим цинізмом: поламали сакури в кількості 7 штук.

Уточнюємо: не викопали, як раніше кущі троянд і гортензій, а саме поламали молоді красиві дерева, які уже цієї весни цвіли та милували своєю красою! Це ж якою треба бути " недолюдиною", щоб у ніч на велике християнське свято вчинити таку підлість?

Немає слів, одні емоції! Люди, схаменіться! Це ж краса нашого спільного дому! Процес придбання та висадки сакур це робота багатьох людей, могли б її поцінувати! Звертаємось до всіх мешканців міста: давайте дбати про красу, а не руйнувати її, а також поважати один одного, себе, рідне місто та працю інших людей.

Прохання до жителів міста: якщо хтось став свідком цього злочину, чи володіє інформацією, повідомте в міську раду, або правоохоронні органи. Зло має бути покаране!", – йдеться в повідомленні мерії.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW