В Оболонському районі з’явиться новий скверНа території Оболонського району, в селищі Водогін з’явиться сучасна зелена зона, яка стане місцем для відпочинку та дозвілля мешканців.

Про це повідомили в Київській міськраді.

Концепцію скверу вже презентували. Повідомляється, що ландшафтні спеціалісти розробили візуалізацію з урахуванням побажань місцевих мешканців, в якій передбачені широкі алеї та клумби з декоративними квітами, інтерактивні фонтани, дитяча ігрова зона, а також зручні вуличні лави для прогулянок та відпочинку.

Не дивлячись на те, що фінансування капітальних вкладень наразі відсутнє, ми активно працюємо над розробкою проєктної документації для того, щоб після стабілізації ситуації – працівники відразу змогли приступити до благоустрою території. Попереду ще багато роботи, але ми рішуче налаштовані довести розпочату справу до кінця, – розповів депутат міської ради Богдан Чорній.

В Оболонському районі з’явиться новий сквер, фото-1

Депутат додав, що наразі необхідно узгодити проєкт, а також, за умови наявності цільових коштів, розпочати будівельні роботи в наступні роки.

В Оболонському районі з’явиться новий сквер, фото-2

Раніше ми розповідали, що півсотні парків та скверів столиці посипатимуть гранітною крихтою замість солі. 

Також читайте: Різдво не спинити: якою буде "Зимова Країна на ВДНГ"

44.ua у Телеграм: термінові, актуальні, превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій часAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW