Зупинити насильство: на Житомирщині поліцейські беруть участь у заходах з протидії домашньої тираніїУ рамках всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» поліцейські підрозділів превенції проводять тематичні бесіди з молоддю, долучаються до спільних з представниками соціальних служб і громадських організацій конференцій та «круглих столів».

Мета – напрацювати ефективні шляхи попередження та вчасного припинення фактів домашнього насильства.

Читайте також: На Житомирщині виявили уламки ще однієї ворожої ракети - поліція документує воєнні злочини рашистів

До такої превентивної роботи долучаються поліцейські різних підрозділів регіону – ювенальні інспектори, дільничні офіцери, поліцейські офіцери громад та інші.

У навчальних закладах регіону правоохоронці працюють з учнівською та студентською молоддю. У першу чергу, розповідають, в чому полягає суть домашньої тиранії та роз’яснюють її види. Поліцейські наголошують на необхідності не замовчувати подібні негативні явища у родинах і зазначають передбачену чинним законодавством України відповідальність за подібне.

Разом з тим правоохоронці інформують, як можна запобігти насильству та куди звертатись, щоб повідомити про такі факти.

Під час спільних конференцій та «круглих столів», які у рамках всеукраїнської акції відбуваються у громадах Житомирщини, поліцейські разом з представниками соціальних служб та зацікавленими громадськими організаціями обговорюють у тому числі шляхи ефективної взаємодії для припинення насильства у родинах та виховання нетерпимості до таких ганебних явищ. Серед запропонованих методів – спільна профілактична робота у сім’ях, які потрапили у скрутні життєві обставини, а також з особами, схильними до вчинення подібних правопорушень.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

Читайте також: На Житомирщині злочинна група збутчиків контафактного алкоголю постане перед судом

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, ще більше оперативної інформації тут:

  • Telegram
  • Instagram
  • Facebook


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW