На Хмельниччині, крім планових, діятимуть аварійні відключення світлаПричина - аварійні відключення блоків на кількох електростанціях.

Сьогодні, 28 листопада, на Хмельниччині, крім графіка погодинних відключень електроенергії, енергетики також застосовували аварійне відключення світла.

Про це повідомили у відділі зв’язків з громадськістю "Хмельницькобленерго".

Як зазначають у товаристві, за розпорядженням НЕК "Укренерго", на Хмельниччині сьогодні додатково застосовано Графік аварійних відключень. Причина цих додаткових обмежень - втрата потужності генерації.

В "Укренерго", зокрема, зазначили, що станом на 10:00 28 листопада внаслідок стрімкого зростання дефіциту потужності застосовуються аварійні відключення по всій території України.

Причиною збільшення дефіциту потужності стали аварійні відключення блоків на кількох електростанціях. Водночас споживання продовжує зростати через погіршення погодних умов. Наразі дефіцит потужності складає 27 відсотків, - пояснюють в енергокомпанії.

Після усунення причин аварійних відключень, блоки повернуться у роботу, що зменшить дефіцит в енергосистемі та зменшить обсяги обмежень споживачів.

Читайте також:"Кам'янець-Подільський знову втратив Героя".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW