«Рятуйте! Мого сина зарізали!»: на Закарпатті медики швидкої мчали на екстрений викликМедики швидкої врятували важко пораненого чоловіка. Про це розповіли на сторінці 103 Закараття.

«Рятуйте! Мого сина зарізали!» - з криком відчаю увірвалась на пункт екстреної медичної допомоги в селищі Кобилецька Поляна схвильована жінка.

 «Рятуйте! Мого сина зарізали!»: на Закарпатті медики швидкої мчали на екстрений виклик, фото-1

П'ятниця, на годиннику минула 21-ша година, скрізь суцільна темрява – житловий сектор відключений від енергопостачання. Але вже за дві хвилини 1208 бригада у складі фельдшера Оксани Гусар та водія Ярослава Тимчака була на місці.

За слів матері пораненого, син вийшов на пару хвилин у сусідній магазин, але його перестрів на першому поверсі невідомий з ножем і пошматував обличчя… Фельдшер миттєво оглянула потерпілого: порізи глибокі, велика крововтрата, тиск – критично низький. Медик наклала асептичні пов'язки, знеболила пацієнта, підключила в обидві руки розчини і разом з водієм транспортувала до Рахівської РЛ.

Дорогою пацієнта стабілізували, у 39-річного чоловіка вдалося підняти тиск, однак через масивну кровоовтрату його стан був важкий. Зараз чоловік перебуває у реанімаційному відділенні.

Правоохороні органи займаються розстеженням та встановленням всіх обставин цієї справи.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW