Дніпропетровщина переходить на нові графіки постачання електроенергії: подробиціЕнергетична система України постраждала через атаки рф. Для стабілізації системи на Дніпропетровщині діють екстрені відключення світла. Але зараз регіон переходить на нові графіки постачання електроенергії. 

Про це повідомляє редакція 056 з посиланням на Голову Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук. 

Зокрема Микола Лукашук повідомив, що всього буде три черги, відключатимуть одну. Обмеження триватимуть по 4 години. Графіки можна буде знайти на сайтах та в телеграм-каналах енергозберігаючих компаній.

Микола Лукашук вкотре звернувся до мешканців області: "Якщо у вас є світло – це не означає, що проблему вдалося вирішити. Навантаження на електромережі нині шалене, тож нам потрібна максимальна економія. Тотальне заощадження зараз – завдання номер 1". 

У випадку, якщо споживання електроенергії не зменшиться, область буде вимушена повернутися до старих графіків, в рамках яких вимикатимуть по дві черги. 

Микола Лукашук також закликав: "Будь ласка, вимкніть всі енергоємні прилади. Допоможіть нашим енергетикам і всій Україні".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW