В Україні продовжуються відключення електроенергіїЕнергетики продовжують відновлювати енергосистему. Станом на 11 ранку, 26 листопада, введено в роботу ще один атомний блок, збільшується потужність до планового рівня на інших.

Як повідомляє Укренерго,  виробники електроенергії зараз покривають близько 75 відсотків потреб споживання.

Проте ще 25 відсотків електроенергії все ще залишаються в дефіциті, тому сьогодні на всій території України діє режим обмеження споживання.

«Зараз ми змінили тактику, і доводимо до обленерго не те, на скільки мегават треба обмежити споживання в кожній області, а навпаки, яким є ліміт споживання в області», - розповів голова правління Володимир Кудрицький у виступі в ефірі телемарафону «Єдині новини». 

Тобто диспетчери обленерго отримують показник споживання для області, перевищувати який не можна. А от схему відключень, яка дозволить дотримуватися встановленої норми споживання, кожне обленерго складає самостійно.

Нагадуємо, що зараз кожен українець, в будинок якого повернулось світло, може допомогти швидше повернути його іншим, просто заощадливо споживаючи електроенергію.

Це дозволить менше застосовувати обмеження, спрямовані на попередження аварій, а також дасть змогу енергетикам зосередитися на ремонтах пошкоджених об’єктів, від яких залежить живлення цілих областей.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW