"Відключення світла - не привід не оплачувати комунальні послуги": українцям пояснили, як заплатити за газ без інтернетуЧимало українців звикло оплачувати комунальні послуги через онлайн-банкінг, але є й інші варіанти, які ідеально підійдуть в умовах відсутності інтернету.

Як інформує "biz.today.ua", про те, як можна заплатити за газ за відсутності електроенергії та інтернету, громадянам розповіли в компанії Нафтогаз.

Українцям розповіли, як заплатити за газ, коли немає інтернету - today.ua

Українцям розповіли, як заплатити за газ, коли немає інтернету - today.ua

Спочатку потрібно передати показання своїх лічильників. Зробити це можна, звернувшись на гарячу лінію облгазу, або скористатися ящиками для показників від Нафтогазу.

Щоб передати показання лічильників через ящик, на аркуші паперу А4 вкажіть попередні та поточні показання лічильника, особовий рахунок у облгазі, ПІБ, адресу та киньте цей аркуш у ящик. Також можна сходити в офіс облгазу та особисто передати показники диспетчеру.

Українцям розповіли, як заплатити за газ, коли немає інтернету

Українцям розповіли, як заплатити за газ, коли немає інтернету

Популярні зараз Українцям “урізають“ стаж для нарахування пенсії: кому доведеться працювати довше Загальна мобілізація: кого призвуть до ЗСУ в першу чергу взимку Великі зміни: два знаки Зодіаку, які будуть дуже щасливі у 2023 році НБУ: в Україні після масованої ракетної атаки окупантів обмежили роботу банкоматів

Заплатити за газ клієнти Нафтогазу можуть через платіжні термінали самообслуговування у відділеннях будь-якого банку, а також у відділеннях Укрпошти чи Нової пошти. При оплаті потрібно вказати номер вашого особового рахункута реквізити компанії.

Отримувач: ТОВ Газопостачальна компанія "Нафтогаз України", ЄДРПОУ 40121452, п/с UA893004650000000260323012042 в АТ "Ощадбанк" м. Києва, МФО 300465.

Як відомо, тарифи на комуналку для населення до кінця опалювального сезону не підвищуватимуть. Крім того, всі українці, яким призначено субсидії, їх отримуватимуть. При цьому після кожного ракетного удару по Україні страждає стратегічна інфраструктура. Віялові, а також планові відключення світла та води торкнулися вже всіх українців. Але їм все одно потрібно сплачувати за послуги, щоб підтримувати комунальні служби, які щодня працюю над усуненням наслідків вибухів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW