У Тернополі власники квартир з індивідуальним опаленням залишаються без теплаУ Тернополі власники індивідуального опалення, через тривалі відключення електроенергії можуть залишитися без тепла.

Про це повідомляє Реально.

Тернополянка Анастасія Гук мешкає в багатоповерхівці на Вербицького. Через відсутність електрики жінка не може увімкнути котел.

"Ми по кілька годин на день без електрики. В квартирі холодно. В нас діти-школярі. На дворі похолодало, потрібно, щоб котел постійно працював, а електрики немає. Страшно подумати, як будемо зимувати".

За словами, голови ради ОСББ Тернополя Сергія Лупака  власники квартир з індивідуальним опаленням мають самостійно подбати про акумулятори для котлів на період відсутності електропостачання.

"Власники квартир з індивідуальним опаленням зараз у складнішій ситуації. Оскільки теплоносій від міста вони не можуть отримувати, бо вони отримують його від свого індивідуального котла. Але запустити його без котла вони не можуть. Тут вихід лише такий, можна придбати акумулятори для котлів, їхня вартість від 40 тис. грн. і більше. Але люди повинні вирішити це питання самостійно. Генератор у квартирі не встановиш, іншого виходу немає", говорять в ОСББ.

Мешканці квартир з централізованим опаленням отримують тепло навіть під час відсутності електроенергії. Міськтеплокомуненерго подає теплоносій.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW