Переживає другу війну. Ніні Носко зі Слов’янська сьогодні 101 рікСьогодні Ніна Носко зі Слов’янська святкує 101-річний День народження. 

Про це написав голова Слов’янської військової адміністрації Вадим Лях, який завітав привітати іменинницю.

Ніна Андріївна народилася у Харківській області. Закінчила середню школу, працювала у колгоспі у селі Криштопівка. Тут її й застала Друга світова війна. Поки не прийшли окупанти, разом із односельцями рила окопи, допомагала будувати укріплення.

Після перемоги дівчина працювала завідувачкою дитячого садка у Близнюках. Дочекалася коханого з армії, вийшла заміж, народився син. Але сімейне щастя було недовгим – Ніна Андріївна рано залишилася вдовою.

1973 року з родиною сина переїхала до Слов'янська. Тут до пенсії працювала на Олієжиркомбінаті. Вона і зараз живе із сином, Володимиром Миколайовичем, та його родиною. У неї двоє онуків та четверо правнуків.

"Побажав іменинниці та всім її рідним здоров'я, бадьорості, мирного неба над головою. Сподіваюся, що наступного року, 24 листопада, після нашої Перемоги, у мирному українському Слов'янську знову зможу привітати з Днем народження Ніну Андріївну Носко!"

Читайте також: 

  • Скільки людей повернулись у Слов’янськ та яка зараз ситуація у місті (відео)
  • Попри війну у Слов'янську створюються нові сім'ї
  • У Слов’янську випав перший сніг

Отримуйте добірку найважливіших новин за день у нашій Viber спільноті.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW