Як енергетики Буковини тримають свій фронт на ХерсонщиніПрацівники Чернівціобленерго продовжують відновлювати електромережі в Таврійському краю. 

14 листопада Чернівціобленерго повідомило, що енергетики Буковини допомагають відновити електропостачання у звільненій Херсонщині. Вони продовжують відбудову повітряних ліній із заміною траверс, опорних ізоляторів, монтажем проводу, ремонтом відгалуджень до будинків та перезаживленням споживачів у населених пунктах Таврійського краю.

Тепер дві наступні бригади Обленерго майстрів Олександра Гудана й Миколи Федорука ліквідовують пошкодження на повітряних лініях ПЛ-0,4 кВ та заживлюють споживачів краю. Керує цими роботами Іван Рибак керівник підрозділу Обленерго, досвідчений енергетик з багаторічним стажем.

Нині, на Херсонщині багато роботи. Окупанти залишили по собі суцільні руйнування як об’єктів критичної інфраструктури, так і по усьому приватному сектору. Рашисти підірвали усі вузлові станції, ЛЕП, замінували електромережі. Тому робота на Херсонщині не лише складна, але й небезпечна.

Самотужки Херсонобленерго не зможе подолати усі ці виклики. Тому буковинські фахівці разом з Рівнеобленерго, Житомиробленерго та Кіровоградобленерго вже кілька тижнів планомірно відновлюють електропостачання мешканцям Херсонської області.

Зокрема, станом на сьогодні вже відбудовано повітряні лінії загальною протяжністю: ПЛ-150 кВ – 1,5 км; ПЛ-35 кВ – 29,2 км; ПЛ-10 кВ – 36,4 км. Замінили пошкоджене обладнання і ввели в роботу п’ять підстанцій 35/10 кВ.

Таким чином повернули електроживлення у 29 населених пунктів Херсонщини і подали напругу 7805 абонентам.

Читайте: Піротехніки Буковини повернулися після розміновування Київщини

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новини Чернівців)AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW