У Львові розгорнули перші 18 пунктів обігріву для населення: подробиціУ Львові планують поетапно розгортати пункти обігріву, якщо виникатиме потреба. 

Станом на 22 листопада у Львові готуються до складної зими. За відсутності електропостачання, у разі проблем з опаленням чи зв'язком планують поетапно розгортати пункти обігріву. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 

Перші 18 пунктів обігріву вже працюють у районних адміністраціях, культурних центрах, театрах тощо. Там можна зарядити телефони, погрітися, випити гарячого чаю чи кави.

Пункти обігріву у Львові, Фото: пресслужби Львівської міськради

Пункти обігріву у Львові, Фото: пресслужби Львівської міськради

Якщо ситуація у місті погіршиться і електроенергії не буде понад 24 годин, у місті запустять другу хвилю і відкриють додатково ще дві сотні пунктів обігріву.

"За умови, що у Львові не буде світла впродовж доби, – ми зупиняємо традиційний освітній процес. Школи, де є твердопаливні котли, генератори і wi-fi, переходять у зовсім інший режим роботи. Вони почнуть працювати як пункти обігріву для мешканців. Це також стосується закладів культури, управляючих компаній, районних адміністрацій, офісів територіальних громад та інших установ, які визначені у переліку на майже 200 локаціях", – зазначив перший заступник міського голови Андрій Москаленко.

За його словами, адреси пунктів обігріву будуть повідомлені мешканцям, а також нанесені на інтерактивну карту.  

"Третя хвиля – це ті пункти, які облаштували мешканці у своїх будинках. Станом на сьогодні маємо 733 будинки, в яких жителі встановили "буржуйки" і готові до найскладнішого періоду. Хтось додатково придбав ще й генератори, хтось провів інтернет. Користуватися цими пунктами обігріву ми проситимемо у випадку, якщо у місті електроенергії не буде кілька днів. Звісно, сподіваємось, що до цього не дійде, але маємо бути готові до всього", – пояснив в. о. директора департаменту гуманітарної політики міськради Євген Бойко. 

За його словами, на під’їздах будинків будуть розміщені додаткові повідомлення про найближчі пункти обігріву. Люди з фізичними обмеженнями також не залишаться без уваги. Працівники соціальних служб міста знають про них, звершують обходи і в разі необхідності подбають про них. У будь-якому випадку, якщо виникнуть запитання чи щодо пунктів обігріву чи щодо внутрішньо переміщених осіб, необхідно звертайтесь в районну адміністрацію.

Дізнатися час та умови, за якими працюють пункти обігріву, можна також за номером телефону 050 555 44 61 або на "Гарячій лінії" міста 15 80.

Пункти обігріву у Львові, Фото: пресслужби Львівської міськради

Пункти обігріву у Львові, Фото: пресслужби Львівської міськради

Читайте також: У "Львівобленерго" пояснили, чому відключення світла не відповідають графіку

Фото на головній: Романа Балука AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW