Кам’янецький військовий ліцей отримав нову домівку​Кам’янець-Подільський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою має нову домівку та зможе розпочати підготовку до повноцінного навчального процесу.

За рішенням Міністерства освіти і науки України та обласної військової адміністрації заклад функціонуватиме у приміщеннях навчального закладу "Подільського центру професійно-технічної освіти". Про це повідомили в пресслужбі Хмельницької ОВА.

Фото: Хмельницької ОВАФото: Хмельницької ОВА

Днями заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв вручив акт передачі майна керівництву ліцею. Звертаючись до працівників навчального закладу та батьків, чиї діти проходять навчання у ліцеї, він наголосив, що завдяки зусиллям адміністрації в найкоротші терміни вдалося виконати обіцянку – закінчити процес передачі майна.

Вірю, що сотні курсантів, які вирішили розпочати свій трудовий шлях із навчання у цьому навчальному закладі, вже скоро зможуть відвідувати такі важливі, повноцінні живі лекції та заняття з фізичної підготовки, які не могли би проводитись у онлайн форматі. З нашого боку, обласна адміністрація докладе також усіх зусиль для того, аби зробити ці приміщення комфортними та безпечними для вихованців, – сказав посадовець.

Читайте також:"Копи з Кам'янеччини виявили три гранати, перевіряючи авт на одному із блокпостів".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW