Де у Чернівцях та області будуть пункти обігрівуХолоди підібралися вже зовсім близько, тож питання пунктів обігріву знов стає актуальним. А враховуючи відключення світла для декого такі пункти можуть стати єдиним способом зігрітися.

16 листопада Департамент охорони здоров'я Чернівецької ОВА поділився переліком пунктів обігріву на базі медичних закладів області.

Згідно з Наказом Департаменту № 851 від 6 вересня, затверджено перелік закладів охорони здоров'я, на базі яких будуть розгорнуті пункти обігріву в осінньо-зимовий період 2022-2023:

Голова Чернівців Роман Клічук також на своїй сторінці повідомив, що 16 листопада місто отримало гуманітарну допомогу для поповнення місцевого матеріального резерву - 30 електрогенераторів потужністю 3.5 кВ.

Їх планують використовувати для розгортання стаціонарних пунктів обігріву в закладах освіти, культури та охорони здоров'я.

Ініціатива належить німецькому фонду Blau-Gelbes-Kreuz e.V., Сергію Левенцю та громадській організації CBG.

Втім, де ще, окрім медзакладів, розгорнуть пункти обігріву, поки що не уточнюють. Ми опублікуємо нову інформацію одразу, як тільки вона з'явиться.

Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber (новини Чернівців)

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW