Після відступу з Херсону окупанти намагаються посилити позиції на окупованих територіях, - ISWРосійські загарбники намагаються посилити позиції на окупованих територіях після відступу з Херсону.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW), передає Цензор.НЕТ.

За даними інституту, російські війська починають посилювати свої позиції в окупованих Луганській, Донецькій та східній частині Запорізької областей за рахунок особового складу, відведеного з Херсонської області, та мобілізованих військовослужбовців.

Експерти з посиланням на Генштаб України повідомляють про збільшення кількості російських військовослужбовців у Луганську і зазначають, що російські війська розміщуються у покинутих будинках у Красному та Сімейкиному приблизно за 30 км на південний схід від Луганська.

Аналітики припускають, що росія також залучить додаткові сили в найближчі тижні, з огляду на те, що мобілізовані підрозділи російської 2-ї мотострілецької дивізії 1-ї танкової армії завершили навчання в Брестській області білорусі.

Російські війська, ймовірно, продовжать використовувати мобілізованих і передислокованих військовослужбовців для відновлення наступальних дій у Донецькій області та утримання оборонних позицій у Луганській області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW