Жителів півдня закликають не розповідати про роботу українських ППО та вибухи на місцяхРозповідати про роботу української ППО чи вибухи не слід до офіційних коментарів. Такі повідомлення орієнтують ворога на те, де зосереджені наші сили.

Про це заявила  керівниця координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюкв ефірі телемарафону новин.

- росіянам не дає спокою наша протиповітряна оборона, її якість і налаштування. Крім того, вони все ж таки намагаються, зокрема, і вирахувати ці позиції захисту. Саме тому щоразу ми звертаємось з проханням, що не слід поспішати і попереджати, мовляв, ось зараз в цьому регіоні спрацювала ППО чи вибухи, які ви чуєте, — спокійно, працюють наші. Навіть якщо ви не називаєте конкретних координат, ви орієнтуєте, де і на яких напрямках зосереджені ці сили», — сказала Наталя Гуменюк.

Жителів півдня закликають не розповідати про роботу українських ППО та вибухи на місцях

Здійснено за підтримки Асоціації "Незалежні регіональні видавці України" в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерівAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW