Кожну українську родину просять скоротити електроспоживання на 25%У Міністерстві енергетики назвали ситуацію з енергопостачанням складною і попросили кожну родину скоротити споживання електроенергії на 25%.

"Спростовуючи панічні заяви, що ширяться соціальними мережами та інтернет-ЗМІ, запевняємо, що ситуація з енергопостачанням складна, але контрольована. Запроваджені аварійні та погодинні графіки відключення електроенергії дають можливість стабілізовувати енергосистему, проводити ремонтні та відновлювальні роботи", - йдеться у повідомленні Міненергетики у Facebook.

"Міністерство енергетики звертається до українців з єдиним закликом: допоможіть енергетикам, зменшити навантаження на мережу. Маємо досягнути показника добровільного скорочення споживання кожною родиною на рівні 25%.

Енергетики працюють над відновленням інфраструктури 24/7 і щодня повертають світло і тепло у домівки мільйонам споживачів.

Зберігайте спокій і довіряйте енергетикам!", - додали у Міністерстві.

Нагадаємо, раніше ВВС опублікувало розмову з генеральним директором ДТЕК Максимом Тимченко, який зазначив, що людям варто подумати про виїзд з країни, щоб зменшити навантаження на енергомережі. 

Кожну українську родину просять скоротити електроспоживання на 25%, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW