Фахівці ремонтуватимуть місяць одну із підстанцій для відновлення подачі прісної води до Миколаєва, - КімЩоб відновити водопостачання до Миколаєва, потрібно відремонтувати всі ділянки з поривами. Одну із підстанцій на Херсонщині росіяни розбомбили повністю.

Про це заявив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім в ефірі Сніданку з 1+1, передає 0512.ua.

- Ми були на всіх точках, де є пориви. На жаль, вони заміновані. Ми навіть знайшли один снаряд після розмінування. Дві точки вже відновлюють. Залучені всі відповідні підприємства до роботи. Наші працівники розбирають на станціях насоси, щоб їх не поцупили. У Посад-Покровському на Херсонщині підстанція розбомблена росіянами повністю. Щоб її відновити потрібно десь місяць. Ми чекали півроку, якийсь місяць теж вже почекаємо, - сказав Кім.

локація розтрощенної станції

Щоб відновити водопостачання до Миколаєва, потрібно відремонтувати всі ділянки з поривами. Одну із підстанцій на Херсонщині росіяни розбомбили повністю.

Здійснено за підтримки Асоціації "Незалежні регіональні видавці України" в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерівAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW